Programy

Cvičební program je základem, podle kterého fitness trenér vybírá fyzické aktivity a celková cvičební strategie. Každý z nás je jiný, má jiné cíle, priority, a jak fyzické, tak i duševní zdroje. A proto najdete níže několik cvičebních programů, ze kterých si můžete vybrat, co je Vám blíž. 

Kineziologický rozbor + zkušební trénink 

  • Smyslem kineziologického rozboru je odhalit případnou svalovou nerovnováhu klienta, která pak bývá častou příčinou různých obtíží a bolestí
  • Hodnocení celkového držení těla, vyšetření pohledem a pohmatem, vyšetření aktivních pohybů kloubů, svalové dysbalance 
  • Hodnocení funkčních pohybových stereotypů, zkrácených a ochablých svalů, rozsahů pohybu atd.   
  • Odebírání sportovní anamnezy klienta
  • Provedení ukázkového tréninku s demonstrací všech prvků tréninkové jednotky.

Zarezervuj si zkušební trénink

Snížení váhy

Snížení tělesné hmotnosti ovlivňuje všechny aspekty Vašeho každodenního života a v dlouhodobém horizontu má významný pozitivní efekt na zdraví a celkový stav organismu.

Nabírání svalové hmoty

Svaly jsou věc důležitá, a to jak z funkčního, tak z estetického pohledu. Chcete-li je posílit, je zapotřebí pečlivý a racionální přístup. 

Cvičení v parku

Jste-li osoba mající ráda přírodu, klid a svobodu, je tato varianta právě pro Vás. Můžete tak spojit příjemné s užitečným.

Cvičení doma

Nemůžete-li si zajít do fitness centra, ale baví Vás zdravý životní styl a chcete být ve výborné kondici, mohu přijet za Vámi kdekoliv po Praze.

© 2015-2019 Ion Profirii, Fitness trenér v Praze. Všechna práva vyhrazena

 .